Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав органи місцевої влади зібрати матеріали і провести розслідування фактів блокування та зриву тендерів.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав органи місцевої влади зібрати матеріали і провести розслідування фактів блокування та зриву тендерів.

Про це Глава Уряду заявив під час зустрічі з керівництвом та членами Асоціації міст України, передає «Урядовий портал».

Зазначається, що проблеми з проведенням тендерів, і зокрема рішення Антимонопольного комітету щодо блокування закупівель, учасники зустрічі назвали серед ключових проблем, з якими стикаються міські голови українських міст.

«Я прошу Асоціацію міст підготувати аналітичний матеріал: скільки було проведено тендерів, як вони були зупинені, ким, хто є учасниками і хто ті, хто блокують процес?» - сказав Володимир Гройсман.

В Уряді упевнені, що реальних причин для  блокування тендерів немає. Натоміть всі закупівельні процедури доводиться відновлювати з початку, що призводить до витрати додаткового, передусім, часового ресурсу.

«Одним з останніх прикладів — зрив та відновлення тендеру на закупівлю сканерних систем для митниці. Оголошені у червні поточного року тендери були заблоковані та відмінені рішенням колегії АМКУ через скаргу одного з учасників. Скаргу було визнано необґрунтованою, втім закупівлі довелося змістити на кінець листопада», — зазначили в Кабміні.

Раніше причетна до паливної схеми у Міноборони компанія намагалася виграти тендер у Нацполіції.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: