У проекті бюджету на 2019 рік передбачено підвищення рівня зарплат вчителів приблизно на 8,2%.

У проекті бюджету на 2019 рік передбачено підвищення рівня зарплат вчителів приблизно на 8,2%.

Про це повідомив Міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан кубів під час виступу у парламенті, передає прес-служба відомства.

Зокрема, зарплати вчителів без категорії мають зрости на 568 гривень, вчителів першої категорії — 749 гривень, а вчителів вищої категорії — на 799 гривень. Таким чином, у 2019 році вчителі отримуватимуть щонайбільше 10 447 гривень на місяць.

«Уряд передбачив 166,5 млрд грн на фінансування пенсійного фонду та 242 млрд грн на розвиток освіти, з них модернізацію початкової школи 1 млрд грн», — зазначив Кубів.

Раніше очільниці Міносвіти Лілія Гриневич заявляла, що заробітні плати вчителів у 2019 році зростуть на 9%, проте назвала таке підвищення «недостатнім».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Бюджет-2019: дорога СБУ та дешевий уряд

Раніше на урядовій нараді у Вінниці міністерка пояснила, що входить до нового освітнього простору: столи та парти, дошки, стенди, настільні ігри, полички для зберігання робіт дітей, куточок для дослідів, килим для сидіння, крісла-пуфи, бібліотека та стіл, стілець, комп'ютер, шафи для вчителя.

Нова українська школа – це назва реформи загальної середньої освіти, яку реалізовує Міністерство освіти і науки України. Першокласники, які підуть до школи 1 вересня 2018 року, навчатимуться за новою системою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Нова українська школа — це школа для життя у XXI столітті» — інтерв'ю з міністром освіти і науки України

Поділитись: