Кабінет міністрів пропонує президенту Петру Порошенку звільнити посади гендиректора концерну «Укроборонпром» Романа Романова.

Кабінет міністрів пропонує президенту Петру Порошенку звільнити посади гендиректора концерну «Укроборонпром» Романа Романова.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 31 січня, передає «Інтерфакс-Україна».

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що раніше вже відмовився працювати з керівником «Укроборонпрому».

«Я зробив паузу, щоб, можливо, людина сама визначилась і подала у відставку, але цього не сталося. Сьогодні пропоную прийняти рішення уряду і подати президенту клопотання про звільнення», — сказав він.

Ініціатива глави уряду була підтримана без заперечень. Гройсман додав, що після прийняття президентом рішення про звільнення Романова, звернеться до нової наглядової ради «Укроборонпрому» внести пропозицію щодо нової кандидатури.

Раніше прем'єр-міністр Гройсман заявив, що ініціює звільнення керівника Укроборонпрому Романа Романова через заборгованість за зарплатнями на суднобудівних заводах. 

«Сказано — не зроблено — до побачення, шукайте іншу роботу. Прийде новий керівник, він знайде рішення», — сказав Гройсман.

У свою чергу, глава «Укроборонпрому» Роман Романов заявив, що концерн не має відношення до заборгованості по зарплатні на суднобудівних заводах, через яку Гройсман хоче його звільнити.

Поділитись: