УКРАЇНА

Уряд прийняв зміни про полегшення доступу до освіти дітям з особливими потребами

9 серпня, 2017 20:56
УКРАЇНА/Уряд прийняв зміни про полегшення доступу до освіти дітям з особливими потребами
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів прийняв постанову про внесення змін щодо організації інклюзивного навчання. Відтепер створити інклюзивний клас стане легше, а діти з особливими потребами матимуть кращий доступ до освіти

Кабінет міністрів прийняв постанову про внесення змін щодо організації інклюзивного навчання. Відтепер створити інклюзивний клас стане легше, а діти з особливими потребами матимуть кращий доступ до освіти.

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Згідно з прийнятою постановою, керівник загальноосвітнього навчального закладу може організувати клас з інклюзивним навчанням на підставі заяви батьків або законних представників дитини з особливими потребами, висновку психолого-медико-педагогічної консультації та за підтримки відповідного органу управління освітою.

Передбачається, що кожній дитині з особливими потребами у школі розроблятимуть індивідуальний план розвитку.

Розклад уроків для таких дітей складатиметься з урахуванням індивідуальних особливостей їх навчально-пізнавальної діяльності, динаміки розумової працездатності тощо.

До розробки програми планують залучати  не тільки фахівців, але й батьків  чи законних представників дитини.

Окрім цього, серед дітей, які мають змогу навчатися в інклюзивному класі, будуть і діти з дислексією. Наявність хоча б одної такої дитини є підставою для створення інклюзивного класу.

Раніше Рада підтримала закон про навчання дітей з інвалідністю у звичайних школах.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини