УКРАЇНА

Уряд створив Експортно-кредитне агентство

14 березня, 2018 13:56
УКРАЇНА/Уряд створив Експортно-кредитне агентство
Зберегти
Вигляд
У середу, 7 лютого, Кабінет міністрів України ухвалив рішення про створення Експортно-кредитного агентства та затвердив його установчі документи.

У середу, 7 лютого, Кабінет міністрів України ухвалив рішення про створення Експортно-кредитного агентства та затвердив його установчі документи.

У Мінекономрозвитку зазначають, Агентство функціонуватиме як приватне акціонерне товариства (ПрАТ).

Відповідальним за виконання дій, пов'язаних із приватним розміщенням акцій приватного акціонерного товариства, визначає Мінекономрозвитку.

Кількість акцій у першому випуску становитиме 200 тисяч штук.

Статутний капітал ЕКА становитиме 200 мільйонів гривень і забезпечуватиметься з державного бюджету.

У рамках рішення уряд затвердив Статут ПрАТ «Експортно-кредитне агентство», положення про наглядову раду, про правління, про ревізійну комісію Агентства, Порядок проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду члена наглядової ради ЕКА.

Як зазначив під час засідання перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, Експортно-кредитне агентство сприятиме переходу України від сировинного експорту до експорту товарів і послуг з доданою вартістю.

6 лютого Верховна Рада України ухвалила закон про створення і ведення кредитного реєстру Національного банку України і удосконалення процесів управління кредитними реєстрами банків.

Пов`язані новини