Війна

Урядові сили завдали нового удару в Сирії: щонайменше 10 людей загинули

21 лютого, 2018 14:33
Війна/Урядові сили завдали нового удару в Сирії: щонайменше 10 людей загинули
Зберегти
Вигляд
У передмісті сирійського Дамаска на контрольованій повстанцями території внаслідок нових авіаударів і обстрілів урядових сил загинули щонайменше 10 людей.

У передмісті сирійського Дамаска на контрольованій повстанцями території внаслідок нових авіаударів і обстрілів урядових сил загинули щонайменше 10 людей.

Про це повідомляє AP з посиланням на рятувальну організацію та групу спостереження.

Цивільні особи загинули під час хвилі страйків у місті Кафр Батна.

Таким чином, усього з 17 лютого внаслідок авіаударів у Сирії загинули щонайменше 260 людей.

Група з пошуку та порятунку цивільної оборони Сирії, також відома як «Білі каски», заявила, що урядові сили атакували місто повітряними ударами, артилерійським вогнем і бомбами, скинутими з вертольотів на великій висоті. Група повідомляє про 20 загиблих.

Місцевий Медіацентр Гути також повідомив про атаки на Кафр Батну та інші міста в регіоні за межами Дамаску.

Нагадаємо, за останніми даними Сирійського моніторингового центру за дотриманням прав людини, кількість загиблих внаслідок обстрілу по районах Східної Гути збільшилася до 250 осіб. Раніше повідомлялося про щонайменше 194 загиблих.

У центрі наголосили, що останні 48 години стали найбільш кровопролитними після хімічної атаки в 2013 році в околицях Дамаска.

На початку лютого в ООН повідомили про те, що в Сирії протягом тижня внаслідок авіаударів загинули 230 людей.

США висловили занепокоєння щодо ситуації у сирійській Східній Гуті і закликали РФ припинити підтримку режиму Башара Асада.

Пов`язані новини