Кабінет міністрів України доручив Міністерству інфраструктури та Міністерству юстиції України забезпечити нормальне функціонування авіакомпанії SkyUp, яку Баришівський суд Київської області позбавив ліцензії на здійснення авіаперельотів.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду 12 червня.

Зокрема, Гройсман дав доручення міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну в межах правового поля захистити клієнтів авіакомпанії та забезпечити продовження її роботи.

Також Гройсман доручив Мін’юсту підготувати по всім подібним випадкам персональний лист судовим органам влади щодо розгляду подібних випадків та позовів. Також Мін'юст має підготувати лист на ім’я президента України Володимира Зеленського.

Нагадаємо, що 12 червня стало відомо, що Баришівський суд Київської області призупинив ліцензію на здійснення перельотів українській авіакомпанії SkyUp. За словами представників авіакомпанії, позов подала особа, яка навіть не була її клієнтом.

18 травня 2018 SkyUp отримав право на здійснення польотів.

Раніше SkyUp здійснила перший за останні 15 років авіарейс з аеропорту Полтави.

Нагадаємо, що SkyUp анонсував запуск у червні 2019 року рейсів Київ-Одеса та Харків-Одеса. Компанія планує продавати квитки на внутрішні перевезення за ціною від 500 гривень.

Поділитись: