Життя / Соціальний захист

Уряд дозволив всім учасникам бойових дій отримувати соціальні стипендії

Інтерфакс-Україна
Життя/Соціальний захист/Уряд дозволив всім учасникам бойових дій отримувати соціальні стипендії
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів України розширив перелік категорій громадян, які можуть претендувати на отримання соціальних стипендій, додавши до нього учасників бойових дій та Революції Гідності.

Крім цього, в уряді зняли обмеження щодо віку особи, яка звертається за отриманням соціальної стипендії Раніше її можна було отримати особам до 23 років.

Також в уряді продовжили терміни подання документів для продовження отримання соціальної стипендії і передбачили можливість отримати таку стипендію за попередній період, якщо тоді документи подалися невчасно.

Зазначимо, що наразі у вишах України передбачено виплату академічних та соціальних стипендій. Зокрема, академічні стипендії виплачуються за успіхи у навчанні, а соціальні — тим студентам, які мають фінансові труднощі та належать до однієї з категорій громадян, визначеної законом.

Раніше зазначалось, що в уряді зменшили кількість бюджетних місць у вишах на майже 10%. Також там збільшили бюджетне замовлення для магістерських напрямків, а також аспірантів та докторантів.

Пов`язані новини