Кабінет міністрів України перегляне розмір зарплат керівників Нафтогазу під час одного зі своїх засідань, що відбудеться у березні 2019 року.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «години запитань до уряду» у парламенті, 21 грудня.

«Я не буду підтримувати захмарних заробітних плат керівництва державних компаній. Це означає, що при перегляді контрактів мене цікавитимуть умови оплати праці керівників національних компаній. По НАК Нафтогаз це станеться у березні», — заявив Гройсман.

Нагадаємо, що Нафтогаз — газовий монополіст на ринку України, який відповідає за видобуток, імпорт та постачання газу. В рамках європейських вимог, компанію мають трансформувати та розділити на дві компанії, одна з яких буде відповідальною за всю газотранспортну систему України.

Нагадаємо, Нафтогаз оголосив про виплату 41 співробітнику $46 млн премії за перемогу у Стокгольмському арбітражі. Сума, яку компанія вирішила виплатити своїм співробітникам, складає 1% від суми виграшу в арбітражі (4,6 мільярда доларів) та складе 46,3 мільйона доларів. При цьому преміювати вирішили 41 особу, яка «прямо чи опосередковано внесла значний вклад у досягнення результату».

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман направив листа наглядовій раді Нафтогазу через мільйонні премії.«Я стурбований таким рішенням, тому направив офіційного листа до наглядової ради Нафтогазу, щоб вони переглянули це рішення», — повідомляв Гройсман.

Перевіркою премій зайнялася Рахункова палата.

Пізніше уряд заборонив виплачувати премії держслужбовцям.

Поділитись: