Кабінет міністрів України веде переговори з Європейським інвестиційним банком про залучення 200 мільйонів євро на оновлення міського транспорту у великих українських містах.

Наразі у Міністерстві інфраструктури вже збирають заявки від українських міст про їхні потреби в оновленні парку тролейбусів, трамваїв, електробусів, а також вагонів метро. Згодом всі ці заявки передадуть до ЄІБ для схвалення кредиту.

«Які українські міста отримають фінансування для відновлення об’єктів інфраструктури буде відомо вже за декілька місяців, у той час як фінансову угоду між Україною та ЄІБ (проєкт «Міський громадський транспорт України ІІ») на 200 млн євро планується підписати та ратифікувати Верховною Радою України до кінця 2020 року», — повідомляють у Мінінфраструктури.

Наразі в Україні реалізовують аналогічний проєкт оновлення міського транспорту коштом Європейського інвестиційного банку. В межах цього проєкту міський транспорт оновили у Запоріжжі, Києві, Луцьку, Львові, Одесі, Сумах, Тернополі та Чернігові на загальну суму 176,2 мільйона євро.

Поділитись: