Голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв
Фото:

FacebookAndriy Kobolyev

Кабінет міністрів підтримав пропозицію наглядової ради Нафтогазу продовжити повноваження голови правління Андрія Коболєва на 4 роки.

Про це йдеться у розпорядженні уряду № 327-р від 20 березня.

«Погодитися з пропозицією наглядової ради акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» щодо продовження строку повноважень голови правління акціонерного товариства Коболєва А. В. з 23 березня 2020 р. по 22 березня 2024 року», — йдеться у документі.

Наглядова рада акціонерного товариства має внести зміни до контракту, укладеного з головою правління. Копію контракту необхідно подати уряду до 30 березня.

Раніше повідомлялося, що Наглядова рада Нафтогазу пропонує продовжити контракт з головою правління компанії Андрієм Коболєвим на наступні 4 роки. Рішення ще має затвердити Кабінет міністрів.

Чинний контракт з Коболєвим закінчується наприкінці березня 2020 року. Його продовжив на 1 рік експрем'єр-міністр часів Петра Порошенка Володимир Гройсман, який «дав Коболєву випробувальний термін».

Андрія Коболєва критикують за призначення топменеджерам Нафтогазу багатомільйонних премій за підсумками перемоги у Стокгольмському арбітражі над Газпромом. Однак саме за часів правління Коболєва було проведено реформу Нафтогазу, виграно ключові судові процеси над Газпромом та забезпечено постачання газу до України з інших країн, окрім Росії.

Поділитись: