Кабінет міністрів України призначив новим заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Сергія Ніколайчука.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Зазначається, що до свого призначення на цю посаду Ніколайчук був директором департаменту монетарної політики та економічного аналізу національного банку України.

«Перед міністерством стоїть амбітна задача — посилення аналітичної підтримки прийняття рішень з економічної політики. Рішення мають базуватися на кількісному аналізі, а не на «відчуттях». Я докладу максимум зусиль для розбудови такої системи всередині міністерства та посилення його аналітичної спроможності», — прокоментував своє призначення Ніколайчук.

Зазначимо, що міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов до призначення на посаду в уряді такою працював у Нацбанку членом Ради НБУ.

Сергій Ніколайчук отримав ступінь магістра з економіки в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка у 2004 році. Там же у 2008 році захистив дисертацію та отримав ступінь кандидата економічних наук.

3 вересня Верховна Рада України звільнила Тимофія Милованова з посади члена Ради Національного банку України.

Поділитись: