Кабінет міністрів України затвердив та направив до парламенту законопроект, яким пропонується внести зміни до Бюджетного кодексу та перерозподілити частину отриманих від штрафів коштів на заходи покращення безпеки дорожнього руху.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду 10 жовтня, передає прес-служба Кабінету міністрів.

«Відтак люди будуть знати, що те, що сплачують штрафники, йде на заходи з безпеки дорожнього руху. Покарання — це вимушений крок. І мені потрібен не штраф, а збереження життя людей», — повідомив прем’єр.

Наразі розроблений законопроект передали на розгляд парламенту. Для того, щоб відповідні зміни набрали чинності, за них мають проголосувати народні депутати.

Нагадаємо, що 8 жовтня в Україні відновили контроль швидкості на дорогах.

Зазначимо, що напередодні Кабмін ухвалив рішення про розширення переліку засобів, які дозволено застосовувати для контролю за безпекою дорожнього руху, додавши до нього системи автоматичної фото- та відеофіксації.

Раніше повідомлялося, що Міністерство внутрішніх справ України пропонує закріпити на законодавчому рівні фото- і відеофіксацію порушень ПДР, у 20 разів збільшити штраф за керування автомобілем без прав і встановити дворічний термін водійського посвідчення, отриманого вперше.

Нині водійські посвідчення видаються на 2 роки. До 2017-го посвідчення видавали на 30 років. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Новий закон про паркування: фотофіксація не запрацювала, бо уряд не підготував нормативну базу — юрист

Поділитись: