Кабінет міністрів України опублікував умови оплати праці голів новостворених Державної податкової та Державної митної служб. Так, зарплати керівників відомств складатимуть по 24 тисячі гривень на місяць.

Відповідна інформація міститься в умовах проведення конкурсів на посади голів відомств.

Крім основної ставки, голови податкової та митної служб матимуть право на отримання додаткових надбавок та доплат, зокрема за інтенсивність праці та за виконання «особливо важливої роботи». Зазначимо, що за даними електронної декларації колишнього виконувача обов'язків голови ДФС, розмір його зарплати складав приблизно 43 тисяч гривень на місяць.

Обирати голів податкового та митного відомств пропонують на 5 років з можливість продовження контракту на ще один строк.

Нагадаємо, що 20 березня Кабмін оголосив конкурс на голів податкової та митної служб.

18 грудня 2018 року уряд ухвалив рішення про розділення ДФС на 2 окремих органи — митну та податкову служби, а 6 березня 2019 року затвердив відповідні положення про ці державні органи.

Державна фіскальна служба була створена у 2014 році як правонаступник Міністерства доходів і зборів України. Вона відповідальна за податковий та митний напрям. У часи президентства Віктора Януковича, Міністерство доходів і зборів підозрювали у створенні централізованих схем з ухилення від оподаткування та відмивання коштів, а також «торгівлі» податковими кредитами з податку на додану вартість, які завдали збитків державі на мільярди гривень.

Раніше повідомлялось, що ДФС планують розділити на три окремі державні органи, які будуть, відповідно, адмініструвати податки, адмініструвати митні платежі та здійснювати розслідування фінансових злочинів.

Поділитись: