Кабінет міністрів України доручив Міністерству фінансів та Міністерству регіонального розвитку пришвидшити процес виділення коштів в межах бюджетних субвенцій у регіони.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

Зазначається, що напередодні низка міських голів України заявляли, що уряд навмисне затягує виділення коштів на розвиток малих міст, нібито через прохання голови Офісу президента Андрія Богдана.

Відповідно до доручення уряду, фінансування зазначених субвенцій має розпочатися уже у серпні 2019 року.

16 серпня члени Асоціації міст України скаржаться, що уряд затягує виділення двох субвенцій на загальну суму близько 10 мільярдів гривень на регіональний розвиток та розбудову соціально-економічної інфраструктури. Там вважають, що про затримку попрохав голова Офісу президента Андрій Богдан.

10 липня повідомлялось, що уряд схвалив проєкт закону про виділення 3 мільярдів гривень державної субвенції на розвиток районних центрів.

«Серед рішення, які ми затвердили — 3 мільярди гривень для Державного фонду регіонального розвитку. Вони направляться на районні центри, міста районного значення для вирішення головних проблем, які там є, на інфраструктуру, освіту, медицину, культуру та спорт», — повідомив тоді Гройсман.

Крім цього, уряд виділив 1 мільярд гривень на дотації державним шахтам.

Обидва законопроєкти відправили до парламенту. Вони набудуть чинності лише після того, як Верховна Рада більшістю голосів підтримає відповідні зміни до державного бюджету, а президент цей закон підпише.

Поділитись: