Світ / Близький Схід

Уряд схвалив угоду про вільну торгівлю з Ізраїлем

РБК-Україна
Світ/Близький Схід/Уряд схвалив угоду про вільну торгівлю з Ізраїлем
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів України ухвалив рішення затвердити текст угоди про започаткування зони вільної торгівлі з Ізраїлем та доручив міністру економічного розвитку та торгівлі Степану Кубіву її підписати.

Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на текст постанови уряду.

«Схвалити проект угоди про вільну торгівлю між Кабінетом міністрів України та урядом Держави Ізраїль. Уповноважити першого віце-прем’єр-міністра України… Степана Кубіва підписати зазначену угоду», — йдеться у розпорядженні уряду.

1 серпня повідомлялось, що Україна та Ізраїль погодили текст угоди про започаткування зони вільної торгівлі між країнами.

Нагадаємо, 27 квітня делегації України та Ізраїлю попередньо підписали Угоду про створення зони вільної торгівлі між країнами.

Раніше в уряді повідомляли, що Україна та Ізраїль завершили переговори про запровадження зони вільної торгівлі.

Переговори щодо ЗВТ з Ізраїлем були активізовані в 2015 році, і лише в 2017 році пройшли 11 раундів перемовин. Набрання чинності документа дозволить одразу і без мит експортувати до Ізраїлю агропродукцію та продовольство, а також ліки, косметику, продукцію хімічної та легкої промисловості, будівельні матеріали, електроніку.

Нагадаємо, що у серпні 2017 року в Україні запрацювала угода про вільну торгівлю з Канадою.

Раніше європейський дипломат Юргіс Вілчінскас зазначав, що Україна, Грузія та Молдова зможуть стати частиною європейського ринку.

Пов`язані новини