Кабінет міністрів України ухвалив рішення перерозподілити військові видатки та спрямувати 40 мільйонів гривень, конфіскованих у 2017 році, на забезпечення житлом військовослужбовців, які брали участь в АТО та ООС.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 22 травня, передає прес-служба Кабінету міністрів України.

Зазначається, що мова йде про кошти, від реалізації майна, отриманого корупційним шляхом, а також конфісковані з рахунків корупціонерів.

Із зазначеної суми, 30 мільйонів гривень спрямують на потреби Міністерства внутрішніх справ. За них проведуть реконструкцію гуртожитку під житло для поліцейських у Сєвєродонецьку.

Решту майже 10 мільйонів гривень спрямують Міністерству соціальної політики. Надалі з них виплачуватимуть компенсації за житло військовослужбовцям, внутрішнім переселенцям, а також особам, які отримали інвалідність внаслідок війни.

Раніше повідомлялось, що впродовж двох останніх років на програму забезпечення житлом військовослужбовців з державного бюджету виділили 1 мільярд 247 мільйонів гривень на будівництво власного житла, реконструкцію будівель, придбання житла та грошову компенсацію. За цей час збудували один будинок на 70 квартир у Кропивницькому та реконструювали одну будівлю на 4 квартири

Поділитись: