Кабінет міністрів України ухвалив рішення передати всі ІТ-системи та функцій Державної податкової служби, Державної митної служби новоствореній установі, яка буде здійснювати централізоване інформаційне управління електронними функціями.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

Зазначається, що уряд ухвалив концепцію, в межах якої буле відбуватися поступова централізація всіх ІТ-функцій у податковому, митному та фінансовому напрямах — FinIT.

Передача ІТ-функціоналу буде відбуватися протягом 2019-2021 років. Зокрема, до кінця 2019 року туди мають перейти електронні системи податкової та митної служб, до кінця березня 2020 року — ІТ-функції Мінфіну та казначейства.

«Ми вболіваємо за якнайшвидше налагодження взаємодії між масивами даних основних гравців у сфері державних фінансів - ДКСУ, Мінфіна, ДПС, ДМС. Адже чим простіше буде обмін інформацією і чим зручніше IT-структура, тим швидше ми зможемо надавати насправді якісні державні послуги нашим громадянам», — повідомила міністерка фінансів України Оксана Маркарова.

Напередодні в уряді запустили можливість онлайн-реєстрації товариств з обмеженою відповідальністю. Також напередодні в уряді запустили можливість реєстрації громадських організацій онлайн.

Нагадаємо, що раніше в Україні запустили функцію сплати штрафів онлайн.

Поділитись: