Очільники Національного банку України та представники Кабінету міністрів провели зустріч, під час якої обговорили виконання вимог Міжнародного валютного фонду щодо початку нової кредитної програми з Україною.

Про це повідомили у прес-службі Нацбанку.

На зустрічі були присутні голова Нацбанку Яків Смолій, його заступники Катерина Рожкова, Дмитро Сологуб та Олег Чурій, а також очільники Міністерства фінансів, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

«Цього разу говорили про перебіг виконання попередніх дій (prior actions) для ухвалення нової програми співпраці з МВФ на рівні Ради директорів Фонду», — повідомили у Нацбанку.

Також під час зустрічі з урядовцями керівники НБУ обговорювали стан валютного ринку, виконання державного бюджету за доходами, а також шляхи зменшення валютних ризиків виконання бюджету.

«Нагадуємо, наради центробанку з Кабміном відбуваються щотижня і мають на меті координацію у площині монетарної та економічної політик. Зустрічі є майданчиком для інформування і обговорень і не призначені для ухвалення рішень», — додають у Нацбанку.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile