Уряд Великої Британії виділив стартапу Killing Kittens, який займається організацією секс-вечірок у Лондоні та Нью-Йорку, 170 тисяч фунтів стерлінгів інвестицій. Гроші виділили з британського фонду, спрямованого на підтримку стартапів під час пандемії коронавірусу.

Про це повідомляє CNN.

За словами очільниці Killing Kittens Емми Сейл, більшість отриманих коштів вони витратять на маркетинг і вдосконалення своїх послуг. Компанія хоче скласти конкуренцію додаткам для знайомств, як-от Match.com і Bumble, і запустити онлайн-крамницю для продажу секс-іграшок і спідньої білизни.

«Ніколи не думала, що Борис (Джонсон, прем’єр-міністр Великої Британії — ред.) стане моїм партнером у ліжку. Killing Kittens увійшли в цифровий ринок, і тепер ми — перші, хто створив найбільш динамічну мережу для дорослих у світі», — зазначила Сейл у коментарі CNN.

Killing Kittens було створено ще в 2005 році. Компанія займалася організацією костюмованих секс-вечірок у закритих місцях із наголосом на «пошук жіночого задоволення». Членами мережі Killing Kittens наразі є 180 тисяч людей у 12 країнах.

Під час епідемії коронавірусу трафік на сайті Killing Kittens зріс на 330%. Компанія перевела всі свої заходи в онлайн-формат і тепер — за допомогою отриманих від уряду Великої Британії грошей — хоче вдосконалити цифрову складову свого бізнесу.

Раніше онлайн-сервіс відвертих відео Pornhub оголосив про кампанію підтримки для малого бізнесу: підприємства, де менше 100 працівників, можуть звернутися до Pornhub і отримати безкоштовну рекламу.

Поділитись: