Укравтодор профінансує терміновий ремонт доріг Київ-Чоп та Київ-Одеса на 500 мільйонів гривень. Ремонт мають провести протягом найближчих місяців.

«Ми вчора під час засідання зі Славоміром Новаком (головою Державного агентства автомобільних доріг — ред.) обговорили стан траси Київ-Одеса та Київ-Чоп, знайшли додаткові кошти — це близько 500 мільйонів гривень, які будуть негайно спрямовані на ліквідацію ямковості та забезпечення нормального проїзду цими дорогами у найближчі місяці», — повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час засідання уряду 6 лютого.

Водночас, він додав, що наразі обсяги ремонту доріг є «безпрецедентними» для України. Крім цього, вже влітку закінчаться роботи з будівництва траси з Одеси до Рені.

Раніше в уряді пропонували законодавчо дозволити областям брати кредити у міжнародних фінансових організацій для проведення ремонту доріг.

Нагадаємо, що за підсумками 2018 року місцеві органи влади розмістили на депозитах 26 мільярдів гривень. В уряді вважають, що ці кошти «працюють неефективно», адже за них мають фінансувати будівництво та ремонт місцевих доріг, медицину тощо.

У 2018 році в Мінінфраструктури повідомили, що ремонт 1 кілометра дороги коштує 10 мільйонів гривень.

Поділитись: