Кабінет міністрів України ухвалив рішення про виділення додаткових 2,5 мільярда гривень на будівництво метро до київського житлового масиву Виноградар.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 18 грудня.

«Сьогодні ми приймемо рішення про будівництво: 2,5 млрд грн урядової підтримки будуть направлені на метро на Виноградар», — повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Зазначається, що відповідне рішення ухвалили в рамках фінансування програм інфраструктурного розвитку регіонів.

Раніше повідомлялось, що будівництво нових станцій київського метрополітену має закінчитися до 2021 року. Загальна вартість проекту складе 6 мільярдів гривень.

Нагадаємо, що «Київметробуд» запропонував найнижчу ціну будівництва метрополітену на Виноградар у системі Prozorro.

11 вересня муніципальне підприємство «Київський метрополітен» оголосило повторний тендер на будівництво гілки метро, що сполучить станцію «Сирець» та житловий масив Виноградар.

Результати попереднього тендеру скасували через невідповідність документації переможців вимогам законодавства та замовника.

Як зазначається, очікувана вартість будівництва становить 5,99 мільярда гривень. Аукціон відбуватиметься за принципом оголошення зменшення вартості, тобто ціна аукціону у ході торгів буде понижуватись, а не підвищуватись. Крок пониження вартості робіт — 0,5%.

Заявки прийматимуть до 11 жовтня, а сам аукціон відбудеться 16 листопада.

Нагадаємо, раніше Кличко та заступник голови правління китайського консорціуму Го Уін підписали угоду про співпрацю щодо реалізації проекту з будівництва четвертої лінії метро у Києві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Метро на Троєщину почнеться в аеропорту «Київ» — уряд

У лютому міськоголова Києва Віталій Кличко анонсував відкриття метро на Виноградар за три роки.

13 липня Київська міськдержадміністрація затвердила проект будівництва ділянки метро із станції «Сирець» на Виноградар.

Поділитись: