Кабінет Міністрів України відкрив для громадськості доступ до «Пульсу Угоди» – онлайн-системи моніторингу виконання плану Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом.

Про це повідомила пресслужба Кабміну.

«Три роки тому за кошти наших європейських партнерів було розроблено інформаційну систему моніторингу реалізації плану заходів виконання Угоди про Асоціацію з ЄС», – зазначив Гончарук.

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба зазначив, що у системі чітко окреслені конкретні завдання у 24-х сферах суспільного життя, які охоплює Угода про Асоціацію.

Повний обсяг завдань складає понад 2 тисячі, а для їхньої реалізації понад 70 виконавців зобов’язані втілити близько 7,5 тис. заходів. Система групує виконавців за належністю до трьох гілок: Кабінет Міністрів, Верховна Рада та «Інші».

«Пульс Угоди» відображає поточний прогрес виконання заходів у межах кожного року та загальний прогрес виконання, починаючи з тимчасового застосування окремих положень Угоди у 2014 році і до 2024 року.

Зелений – виконано; жовтий – не виконано (дедлайн наближається); червоний – не виконано (дедлайн прострочено); сірий – не виконано (дедлайн не оцінено)

В уряді додали, що цей інструмент не є статичним та буде періодично удосконалюватися.

Нагадаємо, 1 вересня 2017-го Угода про асоціацію Україна-ЄС набула чинності у повному обсязі.

Непідписання Угоди про асоціацію у листопаді 2013-го року стало поштовхом до Євромайдану. У відповідь Кремль, прагнучи «покарати» за його перемогу, анексував Крим та спровокував війну на Донбасі, яку досі підтримує.

Поділитись: