Кабінет міністрів відновив роботу контрольних пунктів в’їзду/виїзду з анексованим Кримом, які закрили на початку серпня через пандемію коронавірусу.

Про це повідомляє представництво президента в Криму.

Так, з 00:00 29 серпня розпорядження про припинення роботи КПВВ втрачає силу. Це означає, що дозволять в’їзд/виїзд з анексованого Криму.

Деталі щодо процедури перетину КПВВ представництво президента обіцяє надати згодом.

Чому уряд припиняв роботу КПВВ з Кримом?

8 серпня уряд ухвалив рішення, яким тимчасово припинив до кінця літа роботу КПВВ з анексованим Кримом. Пов'язано це було з погіршенням ситуації з коронавірусом.

Це було обумовлено дорученням президента Володимира Зеленського до уряду, щоб той переглянув режим роботи КПВВ В’їзду на тимчасово окуповану територію Криму і міста Севастополя. 

На думку української влади, в анексованому Криму можуть занижувати реальні показники захворюваності на COVID-19.

16 березня 2014 року на території Автономної Республіки Крим провели невизнаний світовою спільнотою референдум про статус півострова. Президент Росії Володимир Путін 18 березня 2014 року оголосив про «включення Криму до складу РФ» — таким чином Росія анексувала український півострів. Україна, Європейський союз та Сполучені Штати не визнали результати голосування на так званому «референдумі».

Поділитись: