Через стрімке зростання кількості випадків захворювання коронавірусом в Україні президент Володимир Зеленський доручив прем’єр-міністру Денису Шмигалю невідкладно оцінити, чи готові лікарні надавати допомогу хворим.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Після такої оцінки лікарні мають забезпечити всім необхідним обладнанням.

Крім того, глава держави наказав уряду забезпечити медичних працівників засобами індивідуального захисту в повному обсязі та посилити контроль за дотриманням карантину.

Також Кабмін має переглянути режим роботи контрольно-пропускних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і Севастополя.

«Уряду час мобілізувати сили для уникнення другої хвилі коронавірусної інфекції, яка може мати страшні наслідки не лише для економіки, а й для нашого людського капіталу», — сказав Зеленський.

Чому влада заговорила про другу хвилю коронавірусу

В Україні за минулу добу, 7 серпня, коронавірусне захворювання підтвердили у рекордної кількості людей — 1 489. Важливо те, що рекордну кількість хворих в Україні фіксують вже чотири доби поспіль.

Станом на сьогодні в Україні з початку епідемії COVID-19 виявили у 78 261 людини, з них 43 055 пацієнти одужали та 1 852 — померли від ускладнень. 

Чи переповнені лікарні

Згідно з даними Міністерства охорони здоров'я, станом на 8 серпня лише Чернівецька область переповнена пацієнтами у лікарнях. Так, показник завантаженості ліжок там становить 56,36% при допустимих менш як 50.

Зазначимо, що Харківська обласна інфекційна лікарня переповнена через велику кількість хворих на COVID-19, тому влада вирішила направляти інфікованих у дитячу лікарню, що розташована поруч.

Поділитись: