У Міністерстві інфраструктури України повідомили, що зареєстрували законопроєкт, який звільнить внутрішні авіаперевезення від податку на додану вартість. Це дозволить зменшити середню вартість квитків на внутрішні рейси на 13,5%.

Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.

Там зазначають, що законопроєкт не суперечить вимогам Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та не порушить умови конкуренції між українськими та іноземними перевізниками, оскільки наразі внутрішні авіарейси здійснюють лише українські авіакомпанії.

У разі, якщо Верховна Рада ухвалить цей законопроєкт, то вартість квитків на рейси для українців зменшиться на 13,5%, а також зменшиться вартість перевезень для самих авіакомпаній. Крім цього, в уряді сподіваються, що скасування ПДВ для внутрішніх авіарейсів має сприяти створенню більш конкурентних умов на ринку авіаперевезень, адже міжнародні рейси ПДВ не оподатковуються.

17 лютого компанія Ігоря Коломойського Windrose оголосила про запуск авіаперельотів між найбільшими містами України.

Про вартість авіаквитків у компанії не повідомляють, однак відповідно до даних системи бронювання Windrose, з Києва до Львова, а також з Києва до Харкова можна буде долетіти за 719 гривень в один бік, стільки ж коштуватимуть авіаквитки з Києва до Дніпра та Одеси.

Поділитись: