Кабінет міністрів України затвердив фінансовий план Укрзалізниці на 2019 рік. Зокрема, документом передбачено зростання вартості пасажирських перевезень на 13-21% залежно від типу вагона та категорії проїзду.

Підвищити вартість пасажирських квитків планують уже з 1 квітня 2019 року, повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на текст фінансового плану.

Внаслідок підвищення цін на квитки в Укрзалізниці очікують наростити доходи від пасажирських перевезень до 10,14 мільярда гривень за рік.

Крім цього, у фінансовому плані передбачено зростання тарифів на вантажні перевезення на 14,2% з 1 квітня 2019 року. Раніше проти такого кроку виступали представники бізнесу, які користуються послугами вантажних перевезень.

Раніше повідомлялось, що Укрзалізниця планує отримати 5 млрд грн від підвищення тарифу на вантажні перевезення.

Укрзалізниці підвищили вартість постільної білизни та напоїв для пасажирів поїздів далекого сполучення. Так, вартість постільної білизни зросла з 30 гривень до 50 гривень за комплект.

Раніше повідомлялось, що протягом 2019 року Укрзалізниця планує підвищити ціни на квитки на 12,4%.

Також в Укрзалізниці запропонували альтернативний варіант індексації вартості всіх пасажирських перевезень. Зокрема, ціни на найбільш бюджетні квитки пропонують підвищувати менше, ніж на більш дорогі.

Поділитись: