Кабінет міністрів призначив нового виконувача обов'язків голови Державної фіскальної служби України. Ним став полковник податкової міліції Сергій Солодченко.

Відповідне розпорядження уряду з’явилося на офіційному сайті Кабміну.

Зазначимо, що після реорганізації ДФС, коли в Україні повноцінно запрацювали окремі Державна податкова та Державна митна служби, у підпорядкування ДФС залишилася лише податкова міліція, яку вирішили не ліквідовувати доти, доки не буде створено нового органу фінансових розслідувань.

У липні 2019 року уряд призначив виконуючим обов'язки голови ДФС Дениса Гутенка, але 12 лютого його звільнили з цієї посади, призначивши натомість Сергія Солодченка.

Сергій Солодченко — луганчанин, у 1998 році закінчив інститут МВС, а з 2002 року працював в органах внутрішніх справ, зокрема у податковій міліції. До призначення на посаду голови податкової міліції працював начальником головного слідчого управління фінансових розслідувань ДФС.

Державна фіскальна служба була створена у 2014 році як правонаступник Міністерства доходів і зборів України. Вона відповідальна за податковий та митний напрям. У часи президентства Віктора Януковича, Міністерство доходів і зборів підозрювали у створенні централізованих схем з ухилення від оподаткування та відмивання коштів, а також «торгівлі» податковими кредитами з податку на додану вартість, які завдали збитків державі на мільярди гривень.

Поділитись: