Кабінет міністрів України відсторонив від виконання обов'язків керівницю головного управління Держгеокадастру у Київській області Людмилу Приходько та керівників цієї установи у ще 11 областях.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

«Продовжуємо позбавлятись від токсичних людей в держорганах! Сьогодні відсторонили від виконання обов’язків керівника Головного управління Держгеокадастру в Київській області Людмилу Приходько», — повідомив Гончарук.

Він заявив, що Держгеокадастр у Київській області пов'язаний з низкою «схем» розподілу земель. Також саме на це представництво Держгеокадастру приходило найбільше скарг від громадян.

«Про свавілля в цій установі знаю давно і не зі слів. Ще з часів роботи в Офісі президента я займався проблемою непрозорих схем розподілу земель. Один з найгучніших прикладів — держпідприємство «Пуща-Водиця», — зазначив Гончарук.

За словами Гончарука, уряд звільнив вже 12 очільників Держгеокадастру в областях України. Найближчим часом Кабмін оголосить відкриті конкурси на ці посади.

19 вересня в уряді анонсували зміну керівництва Держгеокадастру.

«На наступному тижні ми маємо намір повністю змінити керівництво Державного земельного кадастру. Скажу одразу від себе: поки такі люди там працюють, про жодні реформи йтися не може», — заявляв Гончарук.

Поділитись: