Колишній генпрокурор Руслан Рябошапка вважає, що жодна кримінальна справа щодо п’ятого президента Петра Порошенка не має перспективи у судах.

Про це Рябошапка заявив в інтерв’ю «LB.ua».

«Перспективнішими виглядали б провадження за злочинами в економічній сфері, у яких були б зібрані серйозні переконливі докази. У тих 16 або 17 справах я нічого перспективного не бачу», — сказав він.

Також Рябошапка відповів, що він мав на увазі, коли назвав підозру Порошенку «юридичним трешем» — неякісну роботу ДБР чи відсутність складу злочину.

«Це така якість документа, яка передбачає і те, і інше. Документ підготували слідчі ДБР, відправили в Офіс генпрокурора. Прокурори продивились і в той же вечір сказали, що це неякісний документ. Тому повернули в ДБР на доопрацювання. Документ був почерканий. До того ж там насправді не було доказів, які могли б підтвердити злочини, в яких підозрювали п’ятого президента. Так ще і юридично все було недосконало оформлене», — сказав екс-генпрокурор.

Нагадаємо, вже новий генпрокурор Ірина Венедіктова порушила проти Порошенка ще одну кримінальну справу — через призначення суддів Верховного суду.

Поділитись: