Фото:

скріншот

Українські боксери Олександр Усик та Василь Ломаченко знялися у документальному фільмі «Здрастуй, брате! Христос воскрес» у якому розповідають про свою віру і дружбу з росіянами.

Фільм представив російський монастир «Корсунська Князь-Володимирська чоловіча пустинь» разом з Києво-Печерською лаврою. Його опублікували на YouTube-каналі «Корсуньская пустинь».

Окрім українців у фільмі знялися два російські спортсмени, а саме боксер Олександр Трубников і боєць рукопашного стилю Олексій Назаров. Також у зйомках взяв участь митрополит Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій та інші священнослужителі.

«Фільм розповідає про віру, дружбу, братів у Христі відомих українських боксерів чемпіонів світу Василя Ломаченка, Олександра Усика і російських спортсменів. У нелегкі часи для канонічної православної церкви України бійці залишаються відданими Богу, вірі, вітчизні!», — йдеться в описі до фільму.

У стрічці Василь Ломаченко зокрема каже, що у нього багато друзів в Росії і він не може з ними припинити спілкуватися, бо «сказали, що це країна, яка воює з нашою країною … Це не вкладається у моїй голові. По суті, ми є одним народом».

Усик у фільмі каже, що він не припинить дружити з кимось із Росії, бо хтось «ділить портфелі».  

Нагадаємо, у січні український боксер Василь Ломаченко опублікував на своїй сторінці в Instagram відео про російський спецназ та «православний дух». За зйомки відео дякують «Вежливым людям».

«Вежливыми людьми» у 2014 році російська пропаганда називала російські війська в Криму під час анексії півострова — це були озброєні військові без розпізнавальних знаків, яких офіційна Москва відмовлялася визнавати своїми спецпризначенцями.

Поділитись: