Український боксер Олександр Усик відмовився проводити бій із росіянином Андрієм Федосовим, який міг стати першим суперником українця в суперважкій вазі.

Причини такого рішення Усик розкрив у прямому ефірі на своїй сторінці в Instagram. Боксер не хоче, щоб спортивне протистояння переходило в політичну площину.

«Була інформація, що суперником стане Андрій Федосов. Ні. Він не буде моїм суперником. Чому? Ще перед цим обговорювали, що опонентом буде Олександр Повєткін... Я говорив, що я не хочу боксувати з цими хлопцями, тому що це обов'язково переведуть в політичну площину і будуть обзивати один одного грубими словами. Це мене не влаштовує, це мені не потрібно», — сказав Усик.

Боксер додав, що нормально ставиться до російських спортсменів та їхніх сімей і не хоче «цього бруду, який буде литися з обох сторін».

На початку червня 2019 року Всесвітня боксерська рада позбавила українського боксера Олександра Усика пояса чемпіона світу в першій важкій вазі у зв’язку з його дебютом у супертяжах.

Раніше Усик оголосив про те, що відмовляється від титулу WBA у першій важкій вазі і не захищатиме його у бою проти росіянина Дениса Лебедєва, оскільки піднімається в супертяжі.

Дебют українця у новій ваговій категорії проти камерунця Карлоса Такама мав відбутись 25 травня, та через травму Усика бій перенесли.

Нагадаємо, 24 березня у Києві відбулася церемонія вручення премії «Людина року», де боксера Олександра Усика визнали найкращим спортсменом України у 2018 році.

Раніше Усик отримав звання «Боксер року» за версією журналу The Ring.

Поділитись: