З Черкаської обласної лікарні 16 травня виписали вчительку школи №8, а з Черкаської обласної дитячої лікарні – ученицю. Таким чином, всі постраждалі унаслідок отруєння 8 травня виписані.

З Черкаської обласної лікарні 16 травня виписали вчительку школи №8, а з Черкаської обласної дитячої лікарні — ученицю. Таким чином, всі постраждалі унаслідок отруєння 8 травня виписані.

Про це Громадському повідомили у лікарнях.

«Вже виписали всіх. Сьогодні виписали вчительку», — повідомив головний лікар Черкаської обласної лікарні Олександр Дудник.

У приймальному відділенні Черкаської обласної дитячої лікарні підтвердили, що останню ученицю, яка перебувала на стаціонарному лікуванні, також виписали.

Станом на ранок, 16 травня, в лікарнях міста перебували вчителька та учениця ЗОШ №8 м. Черкаси.

Нагадаємо, 14 травня у Черкасах відновили навчання у школі №8, де відбулося масове отруєння учнів.

Раніше у Черкасах вирішили тимчасово закрити школу №8, де за нез'ясованих обставин сталося масове отруєння дітей.

8 травня у Черкасах через масове отруєння 42 учнів 2-9 класів загальноосвітньої школи госпіталізували до обласної дитячої лікарні. Школярам стало зле на ранковій лінійці, вони скаржилися на нудоту, головний біль, деякі знепритомніли. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про отруєння дітей у Черкасах

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вилетів до Черкас у зв’язку з масовим отруєнням та госпіталізацією учнів. Він повідомив, що діти у Черкасах могли отруїтися через розпилення речовини, яку наразі намагаються встановити фахівці.

Президент Порошенко доручив встановити причини отруєння учнів у Черкасах.

/Юлія Товстоліс

Поділитись: