В останній день зміни місця голосування на виборах, 25 березня, у київських ЦНАПах та районних адміністраціях утворилися черги. Подати документи можна до 00 годин.

Користувачі Facebook викладають фотографії із заповнених коридорів і вуличних черг.

«Людей у чергах сотні. Здебільшого, молодь. З одного боку — добре, з іншого — навіщо відкладати наостанок, а з третього — чому б не змінити цю процедуру на краще?!» — зазначає Анастасія Магазова.

«Усього лиш 2 години 45 хвилин, але майже щасливий», — зазначив користувач Facebook.

Виборець Назарій Мазилюк розповів Громадському, що зміг змінити місце свого голосування з третьої спроби:

«Уперше прийшов 22 березня десь о 10-й у Солом'янську райдержадміністрацію. Черга була мінімум 100 людей. Не дочекався. Потім вирішив прийти наступного дня раніше — о 9-й, як тільки починають працювати. Хоча це була субота, та людей не менше. Дехто з 7:30 стояв. Вирішив не чекати. Третя спроба була 24-го березня. Друг у Facebook написав, що у Печерській РДА майже немає черг. Я під'їхав, почекав у черзі з 30-ти людей і за 1,5 години змінив місце реєстрації».

Печерська райдержадміністрація Києва, 24 березня 2019 року, люди стоять у черзі, аби змінити місце голосування на виборах
Фото:

Назарій Мазилюк

Він також зазначив, що процедуру зміни місця голосування, на його думку, легше було б проходити електронно.

У Центральній виборчій комісії Громадському повідомили, що документи на зміну місця голосування по всій Україні прийматимуть до 00 годин.

Станом на 22 березня місце голосування на виборах президента України без зміни місця реєстрації вже змінили близько 100 тисяч українців.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як проголосувати не за місцем прописки?

Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня

Поділитись: