В аеропорту столиці Філіппін поліція знайшла 1529 живих черепах, обмотаних клейкою стрічкою — тварини були в залишеному багажі. На думку поліції, їх могли лишити після того, як перевізник дізнався про суворе покарання за незаконну торгівлю тваринами.

Знайдених черепах можна було продати за 86 тисяч доларів, зазначає BBC.

Загалом у чотирьох різних відділах багажу знайшли 1529 черепах різних видів, зокрема шпороносних черепах — вони зараховані до червоного списку зникаючих видів Міжнародного союзу охорони природи.

Митне бюро зазначило, що тварин лишив пасажир, який летів філіппінськими авіалініями з Гонконгу.

Нині їх передали Групі моніторингу трафіка дикої природи.

BBC додає, що тварин часто тримають як екзотичних домашніх улюбленців, утім також використовують у традиційній медицині чи у ролі «делікатесів». Також кістки тварин після подрібнення використовують у медицині.

На початку лютого митники в аеропорту індійського міста Ченнаї почули шум у багажі пасажира, що прибув з Таїланду. Виявилося, що в сумці чоловіка сиділо місячне дитинча леопарда.

У січні громадянин Лівану намагався вивезти з України до Йорданії 1600 щигликів за підробленими документами. Митники вилучили птахів, а згодом за дозволом Міністерства екології їх випустили на волю.

Поділитись: