УКРАЇНА

В аеропорту Києва іранка імітувала пологи після заборони в’їзду її родини в Україну — прикордонники

24 травня, 2018 23:55
УКРАЇНА/В аеропорту Києва іранка імітувала пологи після заборони в’їзду її родини в Україну — прикордонники
Зберегти
Вигляд
В аеропорту «Київ» прикордонники не пропустили на територію України родину з Ірану. Під час проходження контролю вагітна іранка імітувала пологи.

В аеропорту «Київ» прикордонники не пропустили на територію України родину з Ірану. Під час проходження контролю вагітна іранка імітувала пологи, ймовірно, з метою залишитися в Україні.

Про це у коментарі Громадському повідомив речник Державної прикордонної служби Олег Слободян.

За його словами, прикордонники не пропустили родину через те, що вона не змогла підтвердити мету своєї подорожі.

В аеропорту детально вивчали обставини візиту родини до України, адже Іран є країною міграційного ризику.

«Усе вказувало на те, що їдуть з метою залишитися тут нелегально. А зважаючи на те, що дружина вагітна на останніх тижнях, відповідно вони хочуть дитину народжувати тут, аби було простіше легалізуватися в Україні», — заявив Слободян, передає «Інтерфакс-Україна».

Жінка почала імітувати пологи після того, як їм відмовили у в’їзді.

За словами Слободяна, прикордонники викликали жінці швидку, яка відвезла її до лікарні. Лікарі повідомили, що загрози передчасних пологів немає, а жінка почувається добре.

Чоловік та дитина, яка прибула з батьками, на час госпіталізації матері, залишилися в аеропорту. Якщо жінка й надалі буде у стабільному стані — її повернуть до аеропорту та згодом відправлять до Ірану за кошт авіакомпанії, якою вони прилетіли.

Зранку 22 травня з'явилися повідомлення про те, що прикордонники не пропускають до України російського юриста Ернеста Мезака, який у справі проти Російської Федерації в Європейському суді з прав людини представляє інтереси колишнього в'язня Кремля українця Геннадія Афанасьєва.

Пов`язані новини