У лондонському аеропорту Хітроу 12-річному хлопчику вдалося оминути суворі етапи перевірки й потрапити на борт літака без квитка чи посадкового талона. Поліція розслідує, як йому вдалося залишитися непоміченим.

Про це повідомляє The Telegraph.

Дитина без супроводу дорослих і проїзних документів прослизнула на борт літака і змішалася з рештою пасажирів, які в цей час здійснювали посадку на рейс до Лос-Анджелеса. Помітили хлопчика лише на борту літака, коли бортпровідники попросили пред’явити посадковий талон, щоб провести його на своє місце у літаку.

Хлопчик, який, ймовірно, є голландцем, відмовився відповідати бортпровідникам і залишити літак на вимогу персоналу. Врешті дитину вивели з літака поліцейські. Зараз детективе намагаються встановити, звідки хлопчик родом і як йому вдалося пройти через суворі кордони безпеки. За однією із версій, він був транзитним пасажиром, але потім спробував подивитися, як далеко може зайти у спробі потрапити на борт літака.

Через порушення безпеки пасажирів літака довелося евакуювати, вони були змушені пройти повторну перевірку безпеки, у зв'язку з цим літак відправився у рейс на понад 4 години пізніше, ніж повинен був. Компанія-перевізник вибачилась за затримку, але попросила ставитися з розумінням. Хоч маленький хлопчик не становить загрози, але загалом ситуація викликає занепокоєння з приводу ефективності перевірок безпеки в найбільшому аеропорту Британії

Поділитись: