Кабінет міністрів України виділив 253 мільйони гривень на будівництво злітно-посадкової смуги в міжнародному аеропорту «Одеса».

Кабінет міністрів України виділив 253 мільйони гривень на будівництво злітно-посадкової смуги в міжнародному аеропорту «Одеса».

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає прес-служба українського уряду.

«Як ми і обіцяли, Міністерство інфраструктури ініціювало виділення додаткових коштів на роботи в аеропорту Одеси. У травні цього року я інспектував хід будівництва злітно-посадкової смуги, у 2019 році оновлений аеропорт, я впевнений, дозволить перетворити Одесу на південний хаб», — повідомив Омелян.

Він зазначив, що щороку кількість авіаперевезень в Україні зростає на 30% і це потребує модернізації аеропортів.

Згідно з повідомленням уряду, будівництво нової смуги дозволить приймати більш важкі типи повітряних суден, включаючи Boeing-767, що сприятиме збільшенню пасажиропотоку вдвічі. Несуча спроможність нової смуги буде майже в 2 рази більша за існуючу. Також у рамках проекту планується встановити світлосигнальне, радіонавігаційне та метеорологічне обладнання.

Раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомляв, що до 2030 року в Україні має з'явитись 5 авіахабів та 20 міжнародних аеропортів. Також він зазначав, що невдовзі в Україні запрацюють 2 нові авіакомпанії, одна з яких — міжнародна.

Також 21 червня стало відомо, що угорський лоукостер Wizz Air планує відкрити 11 нових авіарейсів з України.

Раніше перший український лоукостер SkyUp здійснив перші польоти з Харкова та Запоріжжя.

Раніше ірландський лоукостер Ryanair, який почне літати в Україну з осені 2018 року, змінив час відправлення та прибуття своїх літаків у «Бориспіль».

Поділитись: