Внаслідок вибуху автомобіля, скоєного бойовиком-смертником, в багатолюдному районі міста Газні в Афганістані щонайменше 12 людей загинули і 179 дістали поранення.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Згідно з інформацією, група бойовиків руху «Талібан» взяла на себе відповідальність за напад.

Цього ж дня його представники зустрілися з офіційними особами зі США для нового раунду мирних переговорів в Катарі.

Так, за даними місцевої влади, об’єктом для нападу в Газні став офіс Національного управління безпеки. Водночас повідомляється, що понад 50 поранених — це діти зі школи, що розташована неподалік.

Крім того, у МОЗ Афганістану повідомили, що 13 людей у критичному стані транспортували до лікарні в столиці Кабулі.

Раніше повідомлялось, що бойовики терористичного руху «Талібан» убили щонайменше 26 членів проурядового ополчення на півночі Афганістану.

Нагадаємо, 9 травня 9 людей стали жертвами атаки на американську неурядову організацію Counterpart International бойовиками терористичним угрупування «Талібан» у Кабулі. Ще 20 мирних жителів дістали поранення.

Талібан — радикальний ісламістський рух, що діє в Афганістані та Пакистані. Виник у 1994 році. Його перші члени вербувалися з афганських біженців, які залишили Афганістан через війну 1979-1989 рр. і отримували релігійну освіту на території Пакистану. Назва руху походить від арабського «таліб» — учень. Сьогодні, за різними оцінками, чисельність бойовиків «Талібан» становить від 25 до 45 тисяч людей. У 2003 році Радою Безпеки ООН рух визнано терористичною організацією.

Поділитись: