Світ

В акаунті курячого яйця в Instagram з’явилося друге фото: його вподобали вже 4 млн людей

Instagram
Світ/В акаунті курячого яйця в Instagram з’явилося друге фото: його вподобали вже 4 млн людей
Зберегти
Вигляд
У соцмережі Instagram в акаунті курячого яйця, яке побило світовий рекорд за кількістю лайків, з’явилося друге фото. На новій фотографії те саме яйце, але з тріщиною. За 10 годин воно зібрало 4 мільйона уподобань.

Акаунт world_record_egg існує 2 тижні. За цей час він вже отримав від соцмережі блакитну помітку, що означає статус перевіреного користувача.

На профіль курячого яйця попри те, що він має всього дві фотографії, підписані майже 8 мільйонів людей. Перше фото станом на 19 січня зібрало 48,9 мільйонів уподобань, що на 30 млн більше за попередню рекордсменку Кайлі Дженнер.

Журнал Esquire також дізнався, що фото яйця зробив російський фотограф Сергій Платонов, який співпрацює з такими фотобанками, як Shutterstock. Він не знає, хто створив цей акаунт. Також автор фото сказав, що не розуміє суспільного ажіотажу навколо цієї фотографії. На його думку, якби замість яйця там було щось інше — ефект міг бути однаковим.

Нагадаємо, що в соцмережі Instagram фотографія курячого яйця стала рекордсменом за кількістю лайків. Акаунт під назвою «world record egg» створили 4 січня. Його автор запропонував підписникам встановити новий рекорд за кількістю вподобань в Instagram. До курячого яйця рекордсменом було фото доньки Кайлі Дженнер, яке набрало понад 18 мільйонів лайків.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Суд над українськими моряками в Москві, справа Гандзюк та чому 9 яєць в упаковці

Раніше Роналду став першим у світі користувачем Instagram зі 150 млн підписників

Більше про:
# Instagram
Пов`язані новини