У київському аквапарку на дитину впала конструкція однієї з водних гірок, через що дитина дістала травми голови.

У київському аквапарку на дитину впала конструкція однієї з водних гірок, через що дитина дістала травми голови.

Про це повідомив інформаційний ресурс «Київ оперативний».

Дитину після інциденту одразу госпіталізували до лікарні. Спочатку повідомлялося, що травми дитини виявилися не серйозними.

Пізніше у Facebook з’явилося повідомлення матері хлопчика. За її словами, інцидент стався увечері 24 лютого в аквапарку розважального центру Dream Town.

«Батьком була викликана швидка допомога. Дитину відвезли в міську лікарню. У лікарні сину наклали 34 шви», — написала мати Олена Ладан-Павленко.

У той же час в інформаційному центрі аквапарку заявили, що не мають інформації про такий інцидент, передає «Українська правда».

«У нас із покриттям все нормально. Такої інформації, що десь обірвався дах, у нас немає, все працює в звичайному режимі», — повідомили в інфоцентрі. Також в аквапарку заявили, що не мають даних про виклик туди швидкої допомоги.

«Якщо швидку викликають, то викликає або черговий медик, або адміністратор. У нас такої інформації немає, оскільки ми працюємо позмінно», — додали у закладі.

Раніше в харківському аквапарку «Джунглі» внаслідок отруєння близько 20 осіб звернулися за медичною допомогою. З них 6 дітей госпіталізовано до обласної клінічної лікарні з ознаками отруєння парами хлору.

Поділитись: