Представники комітетів з фінансових справ, закордонних справ та комітету з розвідки Конгресу США закликали міністра фінансів Стівена Мнучина обґрунтувати рішення про зняття санкцій з компаній, пов'язаних з наближеним до Кремля олігархом Олегом Дерипаскою — «Русал» та En+.

Про це йдеться в офіційному зверненні представників конгресу до міністра.

«Ми пишемо, щоб у законний спосіб вимагати документи, які стали підставою ухвалення рішення від 27 січня 2019 року… щодо компанії En+, «Русал» та «Євросібенерго», — йдеться у відкритому листі конгресменів.

19 грудня стало відомо, що Міністерство фінансів США планує зняти санкції з компаній російського олігарха Олега Дерипаски, серед яких найбільший у світі виробник алюмінію компанія «Русал». Відповідне рішення набрало чинності наприкінці січня 2019 року.

Нагадаємо, у квітні 2018 року США запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Акції компанії «Русал» російського олігарха Дерипаски впали вдвічі після санкцій США. Компанії США почали анулювати контракти з російськими організаціями зі списку санкцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому російські олігархи втрачають гроші

Поділитись: