Технології

В усі Android пристрої додадуть сервіс ідентифікації об'єктів Google Lens

7 березня, 2018 18:16
Технології/В усі Android пристрої додадуть сервіс ідентифікації об'єктів Google Lens
Зберегти
Вигляд
Компанія Google оголосила про початок поширення нової версії Google Photos для Android, яка підтримує сервіс Google Lens.

Компанія Google оголосила про початок поширення нової версії Google Photos для Android, яка підтримує сервіс Google Lens.

Про це компанія повідомила у Twitter.

До цього сервіс Google Lens, заснований на технологіях машинного зору та штучного інтелекту, був доступний тільки для смартфонів Google Pixel.

Тепер користувачі Android за допомогою камери смартфона зможуть отримувати інформацію про предмети та об'єкти навколишнього світу.

Також за допомогою Google Lens можна створювати нові контакти шляхом сканування візитки або підключатися до публічної мережі Wi-Fi в кафе, відсканувавши табличку з логіном і паролем.

Google відзначає, що Lens поширюватиметься хвилеподібно, а терміни його доступності будуть відрізнятися залежно від регіону та оператора зв'язку.

Google анонсувала доступність сервісу Google Lens на всіх смартфонах з Android і iOS ще на виставці MWC 2018, але тоді змовчала про терміни випуску оновлення.

Коли Google Lens отримають користувачі iOS наразі невідомо. Зазвичай оновлення програмного забезпечення Google на конкуруючій платформі виходять тільки за кілька місяців.

Раніше Google заявили про припинення підтримки проекту доповненої реальності Tango, який дозволяє запускати додатки з елементами доповненої реальності на Android-пристроях з 1 березня 2018 року.

Пов`язані новини