УКРАЇНА

В анексованому Криму передали у федеральну власність РФ частину острова Тузла

18 квітня, 2018 00:07
УКРАЇНА/В анексованому Криму передали у федеральну власність РФ частину острова Тузла
Зберегти
Вигляд
Так звана «Рада міністрів» в анексованому Криму ухвалила рішення про передачу у федеральну власність Росії земельної ділянку площею понад 6,5 тисяч кв. м. на острові Коса Тузла.

Так звана «Рада міністрів» в анексованому Криму ухвалила рішення про передачу у федеральну власність Росії земельної ділянку площею понад 6,5 тисяч кв. м. на острові Коса Тузла.

Про це повідомляє російське агенство «Интерфакс» з посиланням на рішення «Ради міністрів» Криму.

Рішення ухвалено після розгляду заяви ФКУ «Управління федеральних автомобільних доріг «Тамань» Росавтодору

Повідомляється, що ФКУ «Тамань» є замовником будівництва так званого «Кримського» мосту, який має з'єднати Керченський і Таманський півострови через острів Тузла.

«Здійснити безоплатну передачу з власності Республіки Крим в федеральну власність земельної ділянки площею 6 530 кв.м, категорія земель — землі населених пунктів, з видом дозволеного використання земельної ділянки — транспорт, розташованого за адресою: Республіка Крим, Керч, Коса Тузла», — йдеться в документі.

Право федеральної власності на землю виникає з дня затвердження акта прийому-передачі.

Представник ФКУ «Тамань» пояснив, що «це стандартна процедура передачі земельної ділянки».

«Власником ділянки після завершення процедури передачі стане Російська Федерація, правовласником - ФКУ «Тамань», підвідомче Росавтодору», — сказав він.

Раніше президент Петро Порошенко доручив подати до суду на РФ через екологічну небезпеку будівництва Керченського моста.  В анексованому Криму назвали рішення «галюцинаціями».

Мінінфраструктури повідомляло, що Україна готує санкції щодо компаній, причетних до зведення «Кримського» мосту.

Росія розпочала будівництво мосту через Керченську протоку після анексії Криму навесні 2014 року. У серпні минулого року РФ почала встановлювати арку «Кримського мосту». В анексованому Криму заявляють, що вже в травні цього року планують відкрити рух мостом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міст у протоці, як колода в оці: про ціну Керченської переправи.

Пов`язані новини