Окупаційний Верховний суд Криму 6 жовтня продовжив на два місяці термін утримання під вартою двом фігурантам «справи українських диверсантів» Євгену Панову та Андрію Захтею.

Окупаційний Верховний суд Криму 6 жовтня продовжив на два місяці термін утримання під вартою двом фігурантам «справи українських диверсантів» Євгену Панову та Андрію Захтею.

Про це повідомляють Крим. Реалії.

«Засідання відбулося в закритому режимі, суд видав з цього приводу ухвалу. Але разом із тим суддя задовольнив клопотання захисту про публічне виголошення рішення. Арешт продовжили до 9 грудня. Крім того, я клопотав про те, щоб Панова під час засідання не тримали в клітці. Суд вважає, що це не його компетенція», – розповів адвокат Панова Сергій Легостов.

Він додав, що керівництво СІЗО обмежує підзахисного в отриманні інформації.

«Не так давно я передавав у СІЗО на ім'я Панова кілька газет, але станом на сьогодні, газет він так і не отримав. Їх фактично обмежують в доступі до інформації. Газети, які передає адвокат – крадуть. Підписки не дають. А літератури в СІЗО дуже мало, хіба що релігійна»,  додав Легостов.

Засідання щодо обох фігурантів справи були закритими.

Нагадаємо, 10 серпня ФСБ Російської Федерації заявила про затримання 7 серпня «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки України», одним з яких начебто є громадянин України Панов Євген Олександрович.

Фігуранти справи «кримских диверсантів» Євген Панов і Андрій Захтей утримувалися в московському СІЗО «Лєфортово».

Тепер Захтей перебуває в сімферопольському СІЗО, куди його та Євгенія Панова, також затриманого за підозрою в організації диверсій, повернули з московського СІЗО Лефортово.

2 червня суд у Криму продовжив до 7 серпня арешт Захтею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Били і катували струмом: «кримський диверсант» Захтей про тортури з боку ФСБ.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: