Життя

В анексованому Севастополі РФ розмістила ще один комплекс протиповітряної оборони С-400

13 січня, 2018 20:44
Життя/В анексованому Севастополі РФ розмістила ще один комплекс протиповітряної оборони С-400
Зберегти
Вигляд
lead
Комплекс здатний перехоплювати цілі на відстані до 600 км і на висоті до 30 км.

В анексованому Росією Криму розмістили другий дивізіон зенітно-ракетного комплексу протиповітряної оборони С-400 «Тріумф». 

Як повідомило федеральне агентство ТАСС, дивізіон розміщено біля мису Фіолент у Севастополі. Він складається з восьми ракетних установок, зазначає видання «Примечания». 

«За інформацією Міноборони, новий дивізіон контролюватиме повітряний простір над Чонгаром і Армянськом на кордоні з Україною», — ідеться у повідомленні.

Прес-секретар президента Росії Путіна Дмитро Пєсков раніше заявив, що з боку України триває «провокаційна діяльність, в зв'язку з чим Росія вживає заходів щодо забезпечення безпеки своєї території».

На початку 2017 року на бойове чергування в анексованому Криму заступив зенітно-ракетний полк Південного військового округу, озброєний комплексами С-400 «Тріумф». 

Це були перші системи С-400, розміщені на півострові. 4 березня 2017-го повідомлялося, що РФ розмістить ще один зенітно-ракетний комплекс С-400 в анексованому Криму.

Зенітний ракетний комплекс С-400 призначений для ураження всіх перспективних цілей повітряного нападу, включаючи стратегічні бомбардувальники, балістичні та крилаті ракети, може застосовуватися проти наземних об'єктів.

Комплекс здатний перехоплювати цілі на відстані до 600 км і на висоті до 30 км.

Пов`язані новини