У Вищому антикорупційному суді зачитали обвинувальний акт екс-очільнику Держфіскальної служби Роману Насірову. На це пішло 10 хвилин, тоді як раніше обвинувачення читали 1,5 року.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

«На засіданні прокурором САП оголошено обвинувальний акт, а також вступну промову. Після чого, зі своєю вступною промовою виступив обвинувачений у справі колишній очільник ДФС та його захисник», — йдеться у повідомленні.

Після цього колегія суддів визначила порядок та обсяг дослідження доказів у справі. Наступне засідання призначили на 3 грудня.

Як зазначає «Центр протидії корупції», обвинувальний акт прокурор зачитав за 10 хвилин, тоді як у Шевченківському суді його читали 1,5 року.

«Чому? А тому що тепер кримінальний процесуальний кодекс не передбачає зачитування повного тексту на 700 сторінок», — пояснили у ЦПК.

За даними «Судового репортера», обвинувальний акт Насірова скоротили з 774 сторінок до 4. 

Нагадаємо, Насірова відсторонили від посади керівника ДФС на початку березня 2017 року, одразу після того, як його затримали детективи НАБУ.

У листопаді 2017 року Насірову вручили обвинувальний акт. За версією слідства, Насіров дав дозвіл на розстрочення податкових боргів підприємствам тодішнього депутата Олександра Онищенка. Тим самим завдав збитків бюджету на 2 мільярди гривень.

Поділитись: