УКРАЇНА

В АП заперечують, що Саакашвілі вивезли до Польщі літаком компанії Порошенка

13 лютого, 2018 12:46
УКРАЇНА/В АП заперечують, що Саакашвілі вивезли до Польщі літаком компанії Порошенка
Зберегти
Вигляд
В Адміністрації президента спростовують заяву народного депутата про те, що Міхеіла Саакашвілі повернули до Польщі чартерним рейсом нібито компанії президента Петра Порошенка.

В Адміністрації президента спростовують заяву народного депутата про те, що Міхеіла Саакашвілі повернули до Польщі чартерним рейсом нібито компанії президента Петра Порошенка.

Про це повідомив керівник відділу департаменту інформаційної політики Адміністрації президента Володимир Горковенко.

«Нардеп Ігор Луценко приписав Петру Порошенку літак, який депортував Міхеіла Саакашвілі до Польщі. Хочу офіційно повідомити та закликати журналістів перевіряти інформацію і не тиражувати цей примітивний фейк», — написав він.

За словами Горковенка, «літак настільки ж далекий від Порошенка, як екс-президент Грузії — від своєї рідної Батьківщини».

Раніше народний депутат від фракції «Батьківщина» Ігор Луценко заявив, що Саакашвілі вивезли з України до Польщі чартерним літаком, який нібито належить офшорній компанії, яка є власністю президента Петра Порошенка.

Вдень 12 лютого Міхеіла Саакашвілі затримали люди у камуфляжі, коли він перебував у ресторані «Сулугуні» в Києві. Після затримання політика повезли у невідомому напрямку. Як згодом з'ясувалось, Саакашвілі привезли до аеропорту «Бориспіль» для повернення найближчим рейсом до Польщі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Силовики виводили Саакашвілі з ресторану, тримаючи за волосся

Пізніше Держприкордонслужба повідомила, що Саакашвілі вже немає на території України і він «повернений до країни попереднього перебування». Як відомо, останньої країною, звідки Саакашвілі потрапив до України була Польща.

Адвокат Саакашвілі подав заяву про викрадення політика.

Пов`язані новини