Американська компанія Apple відповіла на розслідування Федеральної антимонопольної служби Росії. В компанії вважають, що не порушують антимонопольного законодавства.

Про це повідомляє «Ліга.Tech», посилаючись на прес-службу компанії.

«Apple з повагою ставляться до Федеральної антимонопольної служби Росії, і ми впевнені, що їхнє розслідування підтвердить, що всі розробники мають рівні можливості досягти успіху в App Store», — йдеться у пресрелізі Apple.

У компанії повідомляють, що причиною, чому додатки деяких компаній не допустили до платформи App Store є те, що вони не дотрималися оновлених правил безпеки.

«Нещодавно ми оновили наші рекомендації для додатків з функцією батьківського контролю, тому що технологія, яку вони використовують, може призвести до серйозних наслідків для конфіденційності та безпеки даних користувачів», — повідомили в Apple.

Нагадаємо, що ФАС Росії порушило проти Apple провадження через зловживання компанією монопольним становищем на ринку додатків у App Store. Cправу проти Apple відкрили за поданням російської компанії-розробника антивірусного програмного забезпечення «Лабораторія Касперського». Так, російська компанія поскаржилась, що Apple «необґрунтовано відхилила версії програми батьківського контролю Kaspersky Safe Kids». Натомість Apple випустила власний додаток з аналогічними функціями.

Поділитись: