В Азербайджані на складі зі зброєю стався вибух через пожежу

27 серпня, 2017 14:43
default/В Азербайджані на складі зі зброєю стався вибух через пожежу
Зберегти
Вигляд
Вибуху передувала пожежа, яка почалася на території військової частини. У результаті кілька снарядів влучили у будинки, розташовані у населеному пункті поблизу частини.

В Азербайджані на складі зі зброєю, що знаходиться на території військової частини на заході країни, стався вибух.

Про це повідомляє місцеве видання oxu.az. Інформацію про вибух підтвердили і в Міноборони Азербайджану.

Зауважується, що вибуху передувала пожежа, яка почалася на території військової частини. У результаті кілька снарядів влучили у будинки, розташовані у населеному пункті поблизу частини.

До місця події направлені пожежні і бригади швидкої допомоги. За попередніми даними результаті вибуху є постраждалі, але їх точна кількість невідома, оскільки лікарі, пожежники і рятувальники не можуть під'їхати близько до місця події через пожежу.

Згодом видання «Qafqazinfo» повідомило, що станом приблизно на 12:00 за київським часом надійшла інформація про те, що 6 людей, які працювали на місці події, отримали незначні травми. Повідомлень про інших травмованих чи загиблих не було.

Наразі здійснюється евакуація жителів найближчих до військової частини селищ Гілязі, Сіталчай та інших населених пунктів Хизинского району. Шосе Баку-Губа, що проходить неподалік від місця інциденту, перекрите.

Нагадаємо, що у цьому регіоні 2 серпня у невизнаній Абхазії під час вибуху на складі боєприпасів в селі Приморське постраждали 60 людей. Також стало відомо, що внаслідок інциденту загинули дві росіянки.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини